Що таке прокляття

(з Клієнтської роботи, з дозволу Клієнта)

Розстановка показала, що стан Клієнтки пов’язаний з прокляттям, яке багато поколінь тому було надіслано на її рід та його нащадків.

В розстановках найчастіше ми працюємо з динаміками 7-ми поколінь. Так от прокляття, за відчуттям, було зроблено значно раніше. Тобто воно не перестало діяти навіть через 7-10 поколінь.

З роботи виявилося, що прокляття на нащадків роду – це, по суті, санкціоноване посилання енергії зла в майбутнє. Зло само по собі перетворюватися не може, як це властиво Божій Творчості.

Але воно переміщується по людству в майбутнє через людські прокляття. Йому все одно – через кого і за що, головне, щоб мати той посил і бути пересунутим у часі.

Бо сила Життя перероджує себе і створює безмежне майбутнє. А зло того не може, йому потрібно, щоб його відправили. Прокляття роблять зло таким самим вічним, як і життя.

Ось таке відкриття було зроблено під час розстановки.

Прокляття було втілено за допомогою магії, тому мало таку потужну силу на багато поколінь.

Але!

Воно б не діяло, якщо б не  було за що проклинати. Тобто сама по собі магія не має сили і не працює, якщо нема за що. Тому магія не працює, коли заказано «просто так», без приводу. Нема за що зачепитися.

Прокляття було заказано людиною зі злою душею на добрих людей (предків Клієнтки). Це важливо.

Справа в тому, що добрі люди зробили щось погане (не дуже погане, але «заказнику» вистачило), розуміючи, що роблять погане. Розуміючи – це головне слово в цьому реченні. Бо добрі люди знали, що це робити не слід; вони знали – їхні душі знали – що не можна. Але зробили.  Це була їхня відповідальність. Таке враження, що, роблячи щось, знаючи, що так не можна, вони дали злу силу проявитися. І воно цим скористалося.

Висновки

  1. Прокляття – це народження зла в майбутньому, пересування його у часі, вперед.
  2. Нормальна людина знає, що гарне, що погане. Але не завжди вибирає тільки добро і правду. Те, що ми кривимо душею, має наслідки. За це стягується відповідальність.

В випадку Клієнтки відповідальність лягла на неї.

Дякую Клієнтку, дякую Поле за Знання.

Статьї розстановника: читати психолога

Профіль автора в фейсбук

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Введите правильный ответ *