Індивідуальная терапія

З якими темами я працюю в індивідуальній терапії?

Ми в процесі психотерапії торкаємося кількох шарів психіки і душі. Це комплексний системний підхід, в якому Клієнт працює:

1) з родом,

2) зі своїми відносинами з батьками,

3) з особистим досвідом.

Саме ці три шари впливають на емоції, фізичний стан і поведінку будь-якої людини.

Я пропоную своїм Клієнтам поєднувати індивідуальну терапію з розстановками. Такий підхід дає оптимально ефективний результат.

Справа в тому, що індивідуальна терапія - це не тільки вирішення внутрішніх конфліктів, опрацювання важких почуттів і професійні консультації. Індивідуальна терапія - це можливість для Клієнта хоча б 1 раз в тиждень приділити час особисто собі. Клієнти, що зайшли в процес, чекають цієї зустрічі, так як для багатьох це мало не єдиний шанс побути наодинці з собою (при супроводі терапевта), поговорити з собою, побачити і розкрити свій внутрішній світ. Ця година - ваша і тільки ваша. І багато в чому вона цінна саме цим. Ви піднімаєте будь-які теми, на які не зможете говорити з іншими людьми, навіть з найближчими. Ви розкриваєте свою душу не перед терапевтом, а перш за все - перед самим собою. Але для цього вам потрібен фахівець: професійний слухач і супроводжуючий. Без терапевта чомусь «не працює». (Хоча терапевти знають, чому).

Також в терапії ми знаходимо запити, які можна вирішити тільки за допомогою розстановки. Розстановка - це прямий вихід в несвідоме, туди, куди в звичайній обстановці для людини немає доступу. На розстановці ми шукаємо причину проблемної ситуації (на родовому, дитячо-батьківському, особистому і іноді кармічному рівнях) і працюємо на цих рівнях, щоб привести людину до бажаного для неї стану.

У терапії ми зустрічаємося регулярно, 1-2 рази на тиждень (тривалість зустрічі 1 година). Розстановки проводяться за запитом, по руху душі - час від часу. Розстановки можливі в трьох форматах: он-лайн по скайпу і очно (індивідуально і в групі). Терапія: он-лайн і очно (в Одесі).

Скільки часу потрібно для терапії?

психотерапия_одесса

Це залежить від запиту. Іноді вистачає 10-12 сеансів терапії і 1-3 розстановки. Найчастіше Клієнт працює 1-1.5 року в такому форматі (терапія + розстановки).

Це небагато, навіть дуже небагато. Така ефективність пояснюється тим, що і в індивідуальній терапії при необхідності і згоді Клієнта я використовую розстановочні техніки, а вони мають потужний терапевтичний ефект, ресурс та ведуть до глибинного розкриття душі і змін у зовнішньому світі.

На індивідуальнії терапії і розстановках ми пропрацьовуємо:

расстановки_одесса
  1. родові динамики ,програми, установки.Відновлюємо енергетичні внутрішні зв'язки з рідними (що живуть і померлими). Це - наш ресурс, наша сила, наша енергія. Крім того, негативний досвід роду може впливати на ваші життєві процеси, відносини з грошима, партнерами, дітьми, а також - на ваше здоров'я. Якщо ви хочете життєвих змін, з родовими динаміками потрібно працювати обов'язково;

2. дитячі-батьківські відносини.Для будь-якого психолога безсумнівно, що на вас і ваш внутрішній емоційний стан (раздрайв, конфлікт, замороженість і т.і.) впливають наші дитячі відносини з татом і мамою, а також - отримані в дитинстві психологічні і сексуальні травми. Відносини з татом і мамою - це база, яку потрібно опрацьовувати, хочете ви того чи ні. Вони буду чіпко тримати вас в стані внутрішнього стресу і неприйняття все життя. Це завжди позначається на ваше ставлення з оточуючими людьми і ваше здоров'я;

3. ваш особистий життєвий досвідВи прожили скільки-то років і накопичили свій власний багаж взаємовідносин, стресів, травм. Це те, що пройшли ви самі, особисто, без мами і тата: дитсадок, школа, навчальний заклад, робота, стосунки з друзями і подругами, колегами і т.і. Це - ваша особиста динаміка. Якщо за спиною - складний досвід, з втратами, розставаннями, гіркотою, образами, грошовими негараздами, здоров'ям і т.і., то він також має вплив на ваш сьогоднішній стан справ. Крім складнощів, у вашому житті були і радості - їх необхідно усвідомити і привласнити.

Як бачите, роботи багато.

У кожної людини свій неповторний малюнок життя. Ніхто не проживе його ще раз або так, як зробили це ви. Наше завдання - вивести вас в ресурсний стан, відновити внутрішні зв'язки з родом і з татом-мамою, прийти до прийняття. В ідеалі - прийти до любові до себе і до життя.

БоБільша частина людей має дві основні травми дитинства, виражені в різній формі. Перша - нас не бачили.Друга - нас не чули.Причин для цього багато і найчастіше це - родові динамики.

На терапевтичному сеансі ви від мене як від терапевта отримаєте (крім рекомендацій та інформації) абсолютне биачення та повноцінне слухання - і це буде діяти на вас зцілююче, наповнюючи ваш голод моїй безумовною увагою. І, наповнюючись їм, ви будете почувати себе все впевненіше і спокійніше в зовнішньому світі. Так працює терапевтичне безумовне прийняття.

Обсяг роботи залежить від вашого минулого досвіду і від глибини ваших травм.

Я працюю як системно-сімейний розстановник. Застосовую деякі психологічні техніки. Вмію безумовно приймати.

Звертайтесь: Ольга Артеменко, 050-905-28-14 (вайбер)

мої тексти на психологічні теми

мої тексти з мистецтва

розклад розстановок в одесі

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki