Індивідуальні розстановки в Одесі

расстановки_индивидуальные

 

Що таке індивідуальні розстановки

Індивідуальні розстановки - це системно-сімейні розстановки в форматі індивідуального консультування. Тобто, якщо в групових розстановках беруть участь Розстановник, Клієнт і Заступники, то тут - тільки Клієнт і Розстановник. Інакше кажучи, терапевт виступає одночасно і в ролі Заступника, і в ролі Розстановника. Це потребує більш енергії для Розстановника, тому найчастіше індивідуальні розстановки коштують трохи дорожче.

І, якщо в індивідуальній класичній психотерапії для знаходження кореня проблеми і його опрацювання іноді потрібно багато місяців, то на індивідуальній розстановці причина складної ситуації, в основному, знаходиться за один сеанс. Так як системне поле в будь-якому випадку дає інформацію згідно із запитом, неважливо, хто її читає - Заступники або сам Розстановник.

Індивідуальна взаємодія відрізняється від групових розстановок тим, що в ній немає свідків і Клієнт може бути більш відвертим; тоді і робота проходить на більш глибинному рівні.

расстановки_индивидуальные

Такі розстановки підходять для людей, які не хочуть, щоб про їхні проблеми знали інші люди. Крім того, є Клієнти, які не можуть відкритися почуттям при сторонніх. Але з часом ця ситуація виправляється і люди стають більш довірливими. Тому зазвичай індивідуальні системні розстановки Клієнт проходить всього лише 3-5 разів, після чого вже більш спокійно приходить в групові взаємодії.

 

Крім того, існують запити, які вимагають заступництва; і тоді Розстановник пропонує групову розстановку. Взагалі я намагаюся Клієнта привести з часом до групи - за чуттєвим досвідом, який можна отримати в ролі Заступника. Цей досвід значно розширює діапазон почуттів і душа, яка в сучасному світі перестає «працювати», відчувати, знову оживає завдяки тій гамі проживання, яку відчувають Заступники в полі. До того ж, Заступник завжди потрапляє на ту роль, яка для нього зараз найбільш актуальна, усвідомлює він це чи ні.

 

 

Розстановки за Хелінгером в Одесі

Групові розстановки 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Введите правильный ответ *