Групові розстановки в Одесі

расстановки_группа

 

Що таке групові розстановки

Групові розстановки -- це груповий психотерапевтичний метод, в якому приймають участь Розстановник, Клієнт ті Замісники. Метод існує с 90-х років 20 сторіччя.

расстановки_группа

Як проходять групові розстановки?

Клієнт озвучує свій запит. Це може бути будь-яка проблема в його житті: хвороба, невдачі в бізнесі, неможливість створити партнерство, безпліддя, відсутність радості життя, пошук сенсу життя, труднощі з грошима, болі в спині, відносини з батьками, відсутність власного житла і ін.

Розстановник допомагає Клієнту сформулювати точний запит, а також «замовлення» на результат розстановки, так як Клієнт не завжди знає, чого він хоче насправді.

Потім за допомогою Розстановника Клієнт призначає присутніх Заступників на ролі, певні за запитом. У системному полі розгортається образ ситуації, яка привела Клієнта до озвученої ним проблеми. Це відбувається за допомогою інформації, яку озвучують Заступники.

 

Як Замісники "читають поле"

Здатністю читати поле володіє будь-яка людина без винятку.

Австрійський вчений П. Вейс запропонував концепцію морфогенетичного поля, тобто позаклітинного існування інформації. За цією концепцією інформація знаходиться не в клітці, як прийнято вважати, а в морфогенетичному полі. І ДНК не зберігає її, а тільки відбиває. Іншими словами, клітина має своє індивідуальне поле, в якому знаходиться інформація про неї і про весь організм, а також програми його розвитку. Поля клітин створюють загальне поле організму, яке керує всіма процесами життєдіяльності.

Таке поле може бути як в організмі людини, так і у системи, спільноти людей, всього людства. Ця теорія нова, але вже має підтримку у фізиків і мікробіологів.

Для нас як розстановників системне поле - щоденна реальність, в яку ми входимо за інформацією, щоб допомогти Клієнту. Ми постійно працюємо з інформацією, яка до моменту входження в поле була нам невідома. І тільки Клієнт може підтвердити її достовірність - чи було те, що озвучується, в його родовій системі.

Достовірність Замісникової інформації має високий показник і дорівнює 85%. Це було з'ясовано експериментальним шляхом. У кімнаті залишали так звані «якорі» - листи з інформацією. Люди заходили в кімнату, ставали на ці листи і відчували те, що на них написано. З 100 осіб 85 давали вірні відомості.

Подібні дослідждення проводили в різний час з різними людьми в різних місцях і результат був однаковий: 85 з 100. Тому ми і говоримо, що достовірність замісникової інформації становить 85%. Решта 15% - це «личка» Заступника і розпізнати її - завдання розстановника.

 

Скільки часу йде розстановка

Зазвичай розстановка триває 1-1,5 години. Бувають складні ситуації, які вимагають більшого часу. Одного разу я була присутня на трьохгодинній розстановці, але це велика рідкість. Индивидуальные розстановки займають до 2-х годин

 

Що саме відбувається в розстановці?

За допомогою інформації від Замісника ми доходимо до кореня проблеми, тобто тієї ситуації, яка створила цю проблему. Це може бути особистий життєвий досвід клієнта, динаміка його роду або кармічний причинно-наслідковий зв'язок (якщо подібне присутній в світогляді Розстановника і Клієнта).

Головне завдання розстановки - виявити цей корінь, побачити його, прийняти, усвідомити, прожити і зцілити. В цьому і полягає суть будь-якої розстановки: прийняти, відчути і виправити.

 

Розстановки за Хеллінгером (Одеса)

Індивідуальні розстановки

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Введите правильный ответ *